Oluklu Mukavva & Kağıt Endüstrisi
Teneke Kutu ve Şişe Endüstrisi
Ambalaj Sanayi (Flexible Ambalaj)
Ofset & Matbaa Endüstrisi
Demir & Çelik Endüstrisi
Çelik Servis Merkezleri
Alüminyum & Bakır & Galvanizleme
Bims & Taş Endüstrisi
Kablo & Elektrik & Elektronik Ürünleri Endüstrisi
Dağıtım Merkezleri
Sebze Meyve & Tarım & Gıda Endüstrisi
Otomotiv & Yan Sanayi
Beyaz Eşya & Yan Sanayi
Plastik Boru & Hortum Sanayi
Kereste & Sunta & MDF Endüstrisi
İçecek Endüstrisi
Tekstil & İplik & Elyaf Endüstrisi
Seramik & Mermer Endüstrisi
İnşaat & Çimento & Yapı Malzemeleri
Mobilya Sanayi
Makina Sanayi
Cam Endüstrisi
Petrol & Yağ Endüstrisi
Kimya & İlaç Endüstrisi
Madencilik
Savunma & Silah & Yan Sanayi
Lashing & Gemi Taşımacılığı
Teneke Kutu ve Şişe Endüstrisi
Makine Önerilerimiz

Teneke Kutu ve Şişe Endüsrisine Özel Palet Çember Makinası ve Çemberleme Çözümleri:

Onare Endüstriyel Ambalajlama, Teneke, Kutu ve Şişe endüstrisinnde Türkiye’nin lider üreticilerinin iş ortağıdır.

Onare®; teneke kutu ve şişe endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilerinin; paketleme şekli ve sevkıyat şekillerine göre, ürettiği ürün miktarını da değerlendirerek; palet çemberlemede manuel tokalı sistemlerden, akülü ve pneumatic çemberleme makinelerine ve yine full otomatik operatörsüz çemberleme hatlarına kadar en doğru çözümü sunar.
Teneke kutu ve şişelerin paketlenmesi ve birbirine bağlanmasında da yarı otomatik (masa tipi) çemberleme makinelerinden tam/full otomatik operatörsüz sistemlere kadar her türlü çemberleme makinelerinde en hızlı, en tasarruflu çemberleri ile maliyetleri minimize eden çözümleri müşterilerine sunar. Teneke kutu ve şişe endüstrisi için korucuyu çemberleme sistemleri, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu sistemler içecek, yiyecek ve kozmetik ambalajı sektörleri için tasarlanmıştır. Bu çemberleme sistemleri, hat sonunda full otomatik palet çemberleme makinesi veya ürünlerin bir birine bağlanması için çerçeveli otomatik çemberleme makinelerinden oluşmaktadır. Satış ve keşif ekibimiz, sizin için en uygun çemberleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır. Teneke kutu ve şişe endüstrisi için manuel çemberleme sistemlerinden akülü ve havalı çemberleme sistemlerine, yarı otomatik çemberleme sistemlerinden full otomatik çemberleme sistemlerine kadar daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Özellikle teneke kutu ve şişe gibi hassas ürünlerin bağlanmasında, paket büyüklüğü ne olursa olsun her paketin aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri (SMB-Germany) ile; ve yine en tasarruflu çemberleri çalıştırabilen yarı otomatik makineleri (Akebono-Japan) ile sağladığı maliyet avantajları sayesinde farklılaşmaktadır.

Onare; satış sonrasında da hızlı ve avantajlı servis, stoktan yedek parça hizmetini veren 'onare I services' servis birimi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

Teneke Kutu ve Şişe Endüstrisi Uygulamalarımız:

Çember Önerilerimiz

 


Endüstriyel Ambalajlama

Anasayfa    Şirket Profili    Kalite     Sektörel Çözümler    Distribütörlükler     İletişim
Çemberleme Makineleri Ambalajlama Çemberleri