ErgoPack : Ergonomik! Kolay! Verimli !


Ergopack Nedir ?

Ergopack: Ergonomik palet çemberleme sistemidir. Büyük, küçük, geniş veya yüksek: Güvenle çemberler. Daha fazlası tanıtım dosyasını inceleyebilirsiniz . TANITIM KATALOĞU

Neden Ergopack

Palet çemberleme 2-3 kişi tarafından yapılır. Aynı iş, Ergopack Çemberleme makinası ile tek kişi tarafından yapılır.
VİDEO GALERİ                     

Ücretsiz Demo Talebi

Ürünleriniz üzerinde ücretsiz demo yapıyoruz.Tek yapmanız gereken ; ücretsiz demo talep formunu doldurmak.
ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ

ERGOPACK SİSTEMİ

ile her zaman doğru kararı verirsiniz: Büyük, küçük, geniş ya da yüksek: ErgoPack malzemeleri güvenle çemberler. Hiçbir şey sallanmaz, kaymaz veya dağılmaz. Kargo taşımaları ve paletlerde güvenlik için mümkün olan en fazla katkıyı ErgoPack ile sağlarsınız.

Patenti alınmış zincirli mızrak sistem, tek kelimeyle dahice: Zincirli mızrak, malzemenin altından geçerek çemberi alır ve tekrar kullanıcıya ulaştırır. Kullanıcının, sadece çemberi tutması ve çemberleme cihazına yerleştirmesi gerekir.

Çember otomatik olarak gerilir ve kaynatılır. Paletlerin manuel olarak çemberlenmesi, kişinin en çok egilmesi gereken işlemlerden biridir: Kullanıcı bu işlem sırasında iki kez eğilir ve bir kez de paletin etrafında dolaşır. Yani normal şartlarda iki çemberleme işlemi, dört kez eğilme ve iki kez dolaşma anlamına gelir. Günlük olarak çemberleme işlemi, 200 kere eğilmeyi ve 100 kere dolaşmayı gerektirir. Bu da haftada bin kere eğilmek anlamına gelir. ErgoPack tüm bunlara son veriyor!.


SATIŞ SONRASI DESTEK

 

PROFESYONEL SERVİS

 

YEDEK PARÇA

 

ONLİNE TAKİP