Sektörel Çözümler

Alüminyum & Bakır & Galvanizleme

Aluminyum, Bakır ve Galvanizleme endüstrisine özel Çember Makinası ve Çemberleme Çözümleri:

Onare Endüstriyel Ambalajlama Alüminyum, Bakır ve Galvanizleme Endüstrisi Sektöründe Çemberleme Makinelerinde Türkiye'nin lider üreticilerinin iş ortağıdır.

onare
®
;aluminyum, bakır ve galvanizleme endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilerinin; paketleme şekli, sevkiyat şekli, çemberleme miktarı gibi verilerini de dikkate alarak; ürünlerini sabitlemede ve çemberlemede manuel tokalı/tokasız sistemlerden, pneumatic (havalı) ve akülü (şarjlı) çemberleme makinelerine ve yine full otomatik operatörsüz çelik çemberleme hatlarına kadar her alanda en doğru çözümü sunar.

Özellikle bakır gibi hassas ürünlerin bağlanmasında, ürünlerin karakteristik özelliklerine, paket veya palet ağırlıklarına ve ambalajlama şekline göre ürüne zarar vermeyen, elastiki olan, özel üretilmiş DPP çemberleri ile hem müşterilerinin paketleme maliyetlerini azaltmakta hem de ambalajlama kalitesini yükselterek ürüne değer katmaktadır.

onare
®
; satış sonrasında da hızlı ve avantajlı servis, stoktan yedek parça hizmetini veren 'onare Iservices' servis birimi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

 

PROFESYONEL SERVİS

 

YEDEK PARÇA

 

ONLİNE TAKİP