Sektörel Çözümler

Ofset & Matbaa Endüstrisi

Full Otomatik Paketleme Hatlarımız ve Çember Makinesi Uygulamalarımız:

Onare Endüstriyel Ambalajlama Ofset ve Matbaa Sektöründe Fark Yaratan Hizmet Kalitesi ve Çemberleme Çözümleriyle Dünya'nın Lider Üreticilerinin İş ortağıdır.

Ofset ve Matbaa sektörüne özel olarak geliştirilen, full otomatik çemberleme çözümleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaktadır. Full otomatik çemberleme çözümleriyle kaliteli ve standart bir sevkiyat sağlayabilmekle birlikte müşterilerinin maliyetlerini de minimize etmektedir. Full Otomatik Çemberleme hatlarına yapılan yatırım sayesinde işçilik ve çemberleme maliyetlerindeki tasarruf yapılan yatırımın kısa sürede dönüşünü sağlamaktadır.

Tam Otomatik Çember Makinası (Çerçeveli Çember Makinası) Uygulamalarımız:

Gazete ve dergi gibi hassas ürünlerin çemberlemesinde, özellikle hızın ve hatasız çemberlemenin önemli olduğu ofset ve matbaa sektöründe, Dünyanın en kaliteli çemberleme makinası üreticilerinden SMB (Schwede Maschinenbau GmbH-Germany)'nin Türkiye Tek Distribütörüdür. Ayrıca Onare müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin maliyetlerini minimuma indirecek en tasarruflu çemberleme makinelerini sunmaktadır. Tüm ürünlerin paket büyüklüğü ne olursa olsun aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri (SMB-Germany) ile müşteri memnuniyetini maximize etmeyi hedeflemektedir.

SMB COR Tam Otomatik Çemberleme Makinası
Akülü ve Havalı Çember Makinası Uygulamalarımız:

Akülü (şarjlı) ve havalı (pneumatic) çemberleme makineleri ile Ofset ve Matbaa sektöründe daha az çemberleme gerektiren uygulamalarda da müşterilerine standart ve kaliteli sevkiyat olanağı sunmaktadır.

Yarı Otomatik Çember Makinası Uygulamalarımız:

Yarı Otomatik Çemberleme Makineleri ile ofset ve matbaa sektöründe 5 mm Çember kullanma olanağı sağlayarak standart, kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Dünya' daki en hızlı yarı otomatik çemberleme makinaları ile işçilik maliyetlerinde %33 ile %66 arasında tasarruf imkanı sağlamaktadır.

PP Ve Polyester Çemberlerimiz;

PP Ve Polyester Çemberlerimiz, Tüm havalı (pneumatic) çember makinaları, şarjlı (akülü) çemberleme makineleri ve full otomatik makineler (tam otomatik paketleme sistemleri) için uygundur. Paketlemede kullanım yerine göre PP ve Polyester çemberlerimizin her ikisi de kullanılmaktadır. Genellikle küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

 

PROFESYONEL SERVİS

 

YEDEK PARÇA

 

ONLİNE TAKİP