Sektörel Çözümler

Teneke Kutu ve Şişe Endüstrisi

Teneke Kutu ve Şişe Endüstrisine Özel Palet Çember Makinası ve Çemberleme Çözümleri:

Onare Endüstriyel Ambalajlama, Teneke, Kutu ve Şişe endüstrisinde Türkiye'nin lider üreticilerinin iş ortağıdır.

Onare®; teneke kutu ve şişe endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilerinin; paketleme şekli ve sevkiyat şekillerine göre, ürettiği ürün miktarını da değerlendirerek; palet çemberlemede manuel tokalı sistemlerden, akülü ve pneumatic çemberleme makinelerine ve yine full otomatik operatörsüz çemberleme hatlarına kadar en doğru çözümü sunar.

Teneke kutu ve şişelerin paketlenmesi ve birbirine bağlanmasında da yarı otomatik (masa tipi) çemberleme makinelerinden tam/full otomatik operatörsüz sistemlere kadar her türlü çemberleme makinelerinde en hızlı, en tasarruflu çemberleri ile maliyetleri minimize eden çözümleri müşterilerine sunar. Teneke kutu ve şişe endüstrisi için korucuyu çemberleme sistemleri, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu sistemler içecek, yiyecek ve kozmetik ambalajı sektörleri için tasarlanmıştır. Bu çemberleme sistemleri, hat sonunda full otomatik palet çemberleme makinesi veya ürünlerin bir birine bağlanması için çerçeveli otomatik çemberleme makinelerinden oluşmaktadır. Satış ve keşif ekibimiz, sizin için en uygun çemberleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır. Teneke kutu ve şişe endüstrisi için manuel çemberleme sistemlerinden akülü ve havalı çemberleme sistemlerine, yarı otomatik çemberleme sistemlerinden full otomatik çemberleme sistemlerine kadar daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle teneke kutu ve şişe gibi hassas ürünlerin bağlanmasında, paket büyüklüğü ne olursa olsun her paketin aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri (SMB-Germany) ile; ve yine en tasarruflu çemberleri çalıştırabilen yarı otomatik makineleri (Akebono-Japan) ile sağladığı maliyet avantajları sayesinde farklılaşmaktadır.

Onare; satış sonrasında da hızlı ve avantajlı servis, stoktan yedek parça hizmetini veren 'onare I services' servis birimi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

Teneke Kutu ve Şişe Endüstrisi Uygulamalarımız:


SATIŞ SONRASI DESTEK

 

PROFESYONEL SERVİS

 

YEDEK PARÇA

 

ONLİNE TAKİP